Trener o meczu z AP Ziomki powiedział ....

4 kolejka to starcie z ambitną drużyną Ziomków Rzeszów. Mecz był rozgrywany na Nowym Mieście w Rzeszowie. Stan murawy pozostawiał wiele do życzenia, ale obie drużyny miały takie same warunki do gry.
Zaczęło się naszą chaotyczną grą, wybiciami przed siebie. Było 0:1, wyrównaliśmy po rzucie rożnym Zawadzkiego, strzelał Krzanowski. Jednak w dalszym ciągu nasza gra nie wyglądała dobrze, efektem była bramka na 2:1 dla Ziomków. Później jednak zaczęliśmy grać lepiej, strzeliliśmy 3 bramki w 5 minut i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 4:2. Bramki zdobywali Bialic, strzałem obok bramkarza, Groszek z dystansu i ponownie Krzanowski, wykorzystując dobre podanie Groszka.
W drugiej połowie przypieczętowaliśmy zwycięstwo golem Jaworskiego. 3 punkty pojechały do Tyczyna. Następny mecz już we wtorek w Tyczynie z Jednością Hucisko.