Trener o meczu z Przybyszówką powiedział...

Mecz 21 kolejki z KS Przybyszówką zapowiadał się bardzo ciekawie. Goście chcieli koniecznie zrewanżować się za porażkę 2:0 w jesieni i przyjechali żeby pokazać dobrą grę w Tyczynie. Przybyszówka dominowała od początku spotkania dłużej utrzymując się przy piłce. Jednak to my otworzyliśmy wynik meczu, prostopadłe podanie Pluty wykorzystał Bialic. Wyrównanie padło po rzucie rożnym, najwięcej zimnej krwi w zamieszaniu podbramkowym wykazał Wanic i do przerwy mieliśmy remis 1:1.
W drugiej połowie gra była bardziej wyrównana, ale to goście strzelili bramkę na 2:1 z rzutu karnego, strzelcem ponownie Wanic. Musieliśmy odrabiać straty. Udało się nam to w końcówce spotkania. Podanie Pluty w pole karne po raz kolejny na bramkę zamienił Bialic. Choć mieliśmy jeszcze sytuacje na strzelenie trzeciej bramki mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.
Za tydzień kolejny ciężki mecz, tym razem w Łańcucie ze Stalą.