Trener o meczu z Orłami powiedział ...

Meczem z Orłami chcieliśmy przypieczętować 1 miejsce i awans. Tak się też stało, choć poziom meczu nie stał na wysokim poziomie. W końcówce sezonu wyraźnie spuściliśmy z tonu, stąd też wzięły się stracone punkty. Choć wygraliśmy3:1 nie można być zadowolonym po takim meczu. Warto tutaj dodać że Orły grając w 10 w drugiej połowie zdołały doprowadzić do wyrównania.
Mimo słabego poziomu naszej gry przeprowadziliśmy kilka składnych akcji, po jednej z nich Jaworski wyprowadził nas na prowadzenie. Podawał Bialic, a Jaworski skierował piłkę do pustej bramki.
Orły w drugiej połowie doprowadziły do remisu. Po stałym fragmencie gry piłka trafiła w nasze pole karne, gdzie w zamieszaniu najlepiej odnalazł się Oskar Biela i było 1:1. Na prowadzenie ponownie wyprowadził nas Jaworski, który wykorzystał prostopadłe podanie Krzanowskiego. Pod koniec strzeliliśmy trzecią bramkę. Tereszkiewicz przerzutem piłki znalazł Jaworskiego, ten podał do Bialica i mimo asysty obrońcy umieścił piłkę w bramce.