Trener o meczu z Grodziszczanką powiedział ...

Mecz w Grodzisku przyszło nam rozgrywać jak zwykle na świetnie przygotowanej murawie. Przeciwnik co prawda z dolnych rejonów tabeli, aczkolwiek od początku postawił na obronę na własnej połowie i kontry. Do 34 min nie udawało nam się przebić przez dobrze zorganizowaną obronę gospodarzy. Wtedy to Pluta zagrał długą piłkę w pole karne Grodziska, a Krzanowski strzałem głową zdobył pierwszą bramkę. Przed przerwą jeszcze Bialic strzałem po dalszym słupku strzelił drugą bramkę, zwiększając prowadzenie.
Po przerwie zawodnicy Grodziska nie kryli już tak szczelnie, przez co dochodziliśmy do kolejnych sytuacji bramkowych. Na 3:0 bramkę zdobył Jaworski strzałem lewą nogą zza pola karnego. Później gospodarze strzelili bramkę honorową, ale od tego momentu już my panowaliśmy na boisku. Czwarta bramka to zasługa ponownie Jaworskiego, a kolejne bramki zdobywali Szura strzałem głową po dośrodkowaniu Bialica. Bialic po podaniu od Zawadzkiego i w ostatniej minucie spotkania Krzanowski po asyście Szury.
Filip Szura miał tego dnia urodziny co okrasił bramką i asystą. Wszystkiego najlepszego!

Mecz zakończył się wynikiem 7:1. Odnieśliśmy kolejne wysokie zwycięstwo i jesteśmy już o krok od zapewnienia sobie awansu do wyższej ligi. Za tydzień mecz w Tyczynie z Przybyszówką.